در حال نمایش 6 نتیجه

دوره آمادگی آزمون دستیاری (جراحی)

دوره آمادگی آزمون دستیاری (جراحی)
بدون امتیاز 0 رای
تخصص جراحی به عنوان پرطرفدار ترین رشته دامپزشکی هر ساله آزمون ورودی دشواری را به خود می بیند. لذا آمادگی هر چه بیشتر در این کارزار نفس گیر شانس قبولی در آن را بیشتر می کند.
20 ساعت
2,200,000 تومان

دوره آمادگی آزمون دستیاری (مامایی و بیماری های تولید مثل)

بدون امتیاز 0 رای
رشته مامایی و بیماری های تولید مثل همواره جزء تخصص های شیرین، جذاب و محبوب دامپزشکی بوده و هر ساله تعداد زیادی شرکت کننده علاقه مند در آزمون این رشته شانس خود را جهت قبولی در آن امتحان می کنند.
25 ساعت
2,500,000 تومان

دوره آمادگی آزمون دستیاری (جراحی)

بدون امتیاز 0 رای
تخصص جراحی جزء پرطرفدار ترین رشته های تخصصی دامپزشکی می باشد که هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند، با شرکت در آزمون این رشته شانس خود را جهت قبولی در آن امتحان می کنند.
50 ساعت
6,000,000 تومان

دوره آمادگی آزمون دستیاری (بیماری های داخلی دام های کوچک)

بدون امتیاز 0 رای
رشته بیماری های داخلی دام های کوچک جزء محبوب ترین رشته های تخصصی دامپزشکی می باشد که هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند، با شرکت در آزمون این رشته شانس خود را جهت قبولی در آن امتحان می کنند.
58 ساعت
7,000,000 تومان

دوره آمادگی آزمون دستیاری (رادیولوژی)

بدون امتیاز 0 رای
رشته رادیولوژی جزء محبوب ترین رشته های تخصصی دامپزشکی می باشد که هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند، با شرکت در آزمون این رشته شانس خود را جهت قبولی در آن امتحان می کنند.
28 ساعت
4,000,000 تومان

دوره آمادگی آزمون دستیاری (کلینیکال پاتولوژی)

بدون امتیاز 0 رای
رشته کلینیکال پاتولوژی جزء رشته هایی است که اخیرا بسیار مورد توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان دامپزشکی قرار گرفته است و هر ساله تعداد زیادی شرکت کننده علاقه مند در آزمون این رشته شانس خود را جهت قبولی در آن امتحان می کنند.
12 ساعت
2,000,000 تومان